top of page

Obchodný zástupca

Do cool digitálnej agentúry s kanceláriou v moderných priestoroch v Bratislave hľadáme posilu do tímu na pozíciu obchodného zástupcu. Agentúra sa venuje prevažne tvorbe webu, social media marketingu, copywritingu, influencer marketing a tvorbe PR článkov. Láka ťa oblasť sales a chceš nabrať skúsenosti v modernej firme s priateľským prístupom? Pošli nám svoje CV a my sa Ti ozveme.

Miesto výkonu:

Plat:

Typ úväzku:

Bratislava

1500 EUR fix + provízie

Plný úväzok, Živnosť

Čo vás čaká (Náplň práce)

  • Komunikácia s novými a nastávajúcimi klientmi

  • Prezentácia spoločnosti a ich služieb

  • Organizácia osobných schôdzok s klientmi

  • Príprava podkladov pre obchodné jednanie

  • Aktívne vyhľadávanie nových klientov

  • Administratíva a reporting

Čo u nás získate (Benefity)

  • Práca v modernom a priateľskom prostredí

  • Pravidelné bonusy v rámci provízií

  • Vzdelávací budget

  • Neobmedzená káva a čaj v kancelárii

  • Firemné akcie, teambuildingy a lístky na konferencie

Čo od vás očakávame

(Požiadavky na zamestnanca)

  • Hľadáme komunikatívnu, samostatnú a zodpovednú osobu s obchodným duchom

  • Dva roky skúseností v odbore digitálneho marketingu a reklamy – berieme aj nadšených absolventov, kde sa dohodneme na štartovom plate s možnosťou rastu

  • Schopnosť vyhodnocovať svoje aktivity na základe štatistík

  • Otvorený prístup k studeným telefonátom a cold e-mailingu

  • Vyžadujeme dobré organizačné schopnosti a schopnosť dobre odprezentovať seba a firmu

Krok 1:

Informácie o mne

145

Ďakujeme, čoskoro sa Vám ozveme.

Krok 2:

Odeslat CV:

Your content has been submitted

Call

+421 905 214 069

Follow

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page